Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Skuteczne czyszczenie nie tylko podczas stosowania w warunkach służbowych, ale także w gospodarstwach domowych mają proponowane odtłuszczacze, które są produkowane przez firmę Meglio. W zależności od własnych potrzeb można je zakupić w dwóch opcjach zróżnicowanych pod względem pojemności opakowania – 750 ml, a także aż 5L. Produkt ten sprawdza się nawet w przypadku wykorzystywania do trudnych, bardzo tłustych zabrudzeń, z którymi jest w stanie sobie poradzić w ciągu kilku minut.

Możliwe zastosowania odtłuszczaczy

Są to artykuły, które charakteryzują się bardzo szerokimi właściwościami w zakresie czyszczenia różnych przedmiotów w przestrzeni biurowej i przemysłowej, ale także domowej. Wśród przykładowych miejsc, w których zanieczyszczenia zostaną z ich pomocą szybko usunięte, można wymienić chociażby powierzchnie robocze, ale też silniki czy inne tłuste zabrudzenia.

Odtłuszczacze nadają się bardzo dobrze również do takich miejsc, jak chociażby grille, piekarniki, samochody, motocykle czy kosiarki, w których bardzo intensywnie zbierają się zanieczyszczenia. Dzięki temu można sobie z nimi znacznie łatwiej poradzić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl