Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

SPODNIE ROBOCZE OSTRZEGAWCZE

Bardzo ważną częścią ubrania ostrzegawczego są spodnie robocze odblaskowe. Różnią się one od zwykłych spodni naszytymi taśmami odblaskowymi, stąd często nazywane są spodniami odblaskowymi. Taśmy odblaskowe posiadają klasy widoczności. W zależności od charakteru pracy spodnie ostrzegawcze powinny mieć taśmy o odpowiedniej klasie widoczności – jeżeli pracownik używa również bluzy, to obie części ubrania powinny mieć taka samą klasę widoczności.

Spodnie robocze z odblaskami mają za zadanie zapewnienie widoczności pracownikowi, dlatego też oprócz taśm odblaskowych powinny być uszyte z tkanin w jaskrawych kolorach -pomarańczowym lub seledynowym. Przy pracach na ciągach komunikacyjnych (drogi, tory kolejowe i tramwajowe) stosowanie spodni roboczych z odblaskami, a wręcz kompletów ubrań ostrzegawczych jest obowiązkowe.

Spodnie ostrzegawcze występują w dwóch rodzajach – spodni letnich i spodni ocieplanych. Mogą być wykonane z tkanin w 100% bawełnianych, jak również z mieszanych bawełniano-poliestrowych.

Nogawice dla pilarza DR-PIL-N ZP Nogawice dla pilarza
DR-PIL-N ZP
Producent: DRWAL
Cena: 399,09 zł (netto: 324,46 zł )
zobacz więcej
Spodnie antystatyczne, trudnopalne AJ-SWAY501 PG Spodnie antystatyczne, trudnopalne
AJ-SWAY501 PG
Producent: PROS
Cena: 192,21 zł (netto: 156,27 zł )
zobacz więcej
Spodnie ogrodniczki dla pilarza DR-PIL-S ZP Spodnie ogrodniczki dla pilarza
DR-PIL-S ZP
Producent: DRWAL
Cena: 289,90 zł (netto: 235,69 zł )
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl